2. ročník festivalu pizzy míří do Prahy!

1137
4201x

Kdy a kde se festival koná?

24. a 25. června v Praze 6 v parku Ladronka

Na co se můžeme tě&scaronit?

Seznámíte se s historií a vývojem pizzy. Poznáte tradiční i netradiční provedení této lahůdky a také dal&scaroní skvělé italské delikatesy a dezerty, včetně jejich přípravy. Nejdůležitěj&scaroním na tom je, že v&scarone budete moci ochutnávat a ochutnávat!

Budete se moci tě&scaronit také na nejrůzněj&scaroní soutěže o nejlep&scaroní a nejchutněj&scaroní pizzu, různé workshopy, dětský koutek, relax zónu a spoustu dal&scaroního. Vstup na festival je zcela zdarma. Ov&scaronem pokud jste jedni z těch, které nebaví čekání ve frontě, můžete si zakoupit "FrontLine ticket". Je to VIP pas, se kterým toto čekání nebudete muset podstoupit. Stačí jej ukázat a jste hned na řadě!

Jak se na festival mohu dopravit?

Můžete být naprosto v pohodě, na festival se můžete dopravit hned několika možnými způsoby. 

Autem - Je to asi nejpohodlněj&scaroní, ale můžete mít problém s parkováním. Nejbliž&scaroní parkování naleznete u vstupu Tomanova 1320/60.

Tramvají - 22 nebo 25 (třeba ze stanice metra A - Hradčanská) dojedete na zastávku Říčanova, pak asi 300 metrů pě&scaronky.

Autobusem - Posílenou linkou 191, která začíná na Andělu (autobusové nástupi&scarontě Na Knížecí) dojedete až do stanice U Ladronky, která je asi 80 metrů od vstupu na PizzaFestival. 

Kolik to v&scarone stojí?

Vstupné je stejně jako na předchozím ročníku zcela zdarma. Lze také zakoupit VIP lístky, abyste nemuseli čekat fronty.

Budeme se na Vás tě&scaronit!

KOMENTÁŘE