Automatizovaný robotický čísník

565
3377x

V&scaronichni víme, že usnadnění v podobě robotických sluhů je dnes už zcela normální věc. Věděli jste ale, že toto už se dávno netýká pouze domácností? Představte si, že va&scaroni čí&scaronníci nestíhají, podaří se jim sem tam rozbít nějakou skleničku, ne-li něco hor&scaroního. Na trh při&scaronel robotický čí&scaronník, který je nejen velkou výpomocí personálu, ale také velmi milým zážitkem, který už dokonce v některých českých restauracích můžete na vlastní oči zažít.

O co se jedná?

Tato výpomoc dokáže denně roznést až 400 pokrmů nebo nápojů. Vzhledem k vět&scaroní úložné plo&scarone než má člověk (dvě ruce), tak se jedná o 50 - 60% více než dokáže běžný smrtelník zajistit. Díky této výpomoci se může personál insividuálně věnovat zákazníkům a nemusí spěchat. Zakoupením takového robota jsou sice vy&scaron&scaroní náklady na začátku, ale díky zvý&scaronené efektivitě lidí, kteří budou mít ulehčeno rozná&scaronením jídla a pití s vám náklady rychle vrátí zpět. Pokud by se restaurace rozhodla, že by bylo potřeba více než jednoho robota, i na toto vývojáři mysleli. Jsou spolu propojeni a na jednom místě se může pohybovat až 20 robotů!

Kde v ČR se můžete nchat obsloužit Bella čí&scaronníkem?

Replay's Restaurant - Ústí nad Labem https://www.replaygohome.cz/

Restaurant Silvie - Orlová Lutyně https://www.restaurantsilvie.cz/#home

Maso a Kouř - Praha https://www.masoakour.cz/

Pepe Food & Gym - Brno https://www.peperestaurace.cz/

Výhody?

Lehká váha - pokud byste potřebovali, dá se robot unést, jelikož váží pouhých 57 kilogramů.

Nosnost - Čí&scaronnice Bella unese až 40kg nákladu.

Výdrž v provozu - Robot zvládne být v provozu 12 - 14 hodin.

Doba nabíjení - Při potřebě nabíjení do plna, je robot odstaven na 4,5 hodiny.

Rychlost - Můžete si nastavit volitelnou rychlost jízdy, a to v rozmezí 0,5 - 1,2m/s

Jazyk - Bella mluví plynule česky 

Interakce - Bellu můžete také pomazlit a nebude jí to vadit! Když se dotknete jejich u&scaroní nebo čela, zareaguje na vás pozitivním ohlasem a výrazy.

Rychlé reakce - Robot dokáže do půl vteřiny zareagovat na překážku.

Nevýhody?

Socializace - Zákazníci mohou požadovat přinést jídlo od robota, místo od člověka :-)

Cena - Vy&scaron&scaroní pořizovací náklad (cena zhruba 600 000 Kč)


Na Americkém trhu existují je&scarontě dal&scaroní dva roboti, kromě BellaBot.

Jedná se o KettyBot a HolaBot. Tito roboti slouží úplně stejně jako BellaBot, akorát se li&scaroní v některých maličkostech a ceně.

KettyBot obsahuje také obrazovku ve velikosti 18.5 palců, unese až 30kg a váží 35kg. Cenově vychází zhruba na 310 000 Kč.

HolaBot unese až 60kg nákladu, což znamená, že se hodí pro sběr nádobí v gastru nebo do lékařství. Cena se vy&scaronplhá až na 650 000 Kč.


Pokud i vy uvažujete o tomto chytrém čí&scaronníkovi, máte možnost kontaktovat např. firmu https://www.bellabot.cz/, https://www.kvados.cz/ 

Zdroj ceníku jsme převzali z Amerických dolarů ze stránek https://robotworld.shop/ a může se li&scaronit od cen v České Republice.KOMENTÁŘE