Bezkontaktní gastro Objednáme.cz a Comgate

989
3810x

Platební brána ComGate a  Objednáme.cz nabízí uzavření smlouvy na dálku


Teď je ten pravý čas začít nabízet bezhotovostní platby on-line. Množí se zprávy od dopravců, že při doručování z e-shopů platbu dobírkou přestávají nabízet, a tak se platby kartou a bankovními tlačítky stávají nejdůležitěj&scaroní platební metodou.


Platební bránu ComGate můžete začít používat bez nutnosti podpisu papírových smluv, bez úředního ověřování podpisů nebo jiného osobního kontaktu. V&scarone probíhá po e-mailu a zadáváním údajů do klientského portálu.


Ceny za platební bránu jsou u běžných plateb od 0,79 do 0,99 % bez fixních poplatků z transakcí. Pokud již platební bránu máte, můžete si díky transparentnímu ceníku ComGate zjistit, o kolik víc by vám mohlo z transakcí zůstávat. Aktivace platební brány i denní převody na bankovní účty jsou zdarma. Vzhledem k plné integraci platební brány ComGate do na&scaroneho e-shopového systému bude technická implementace rychlá a bez komplikací.Začít můžete zde (odkaz: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana?utm_source=deveopers&utm_medium=20200319)

KOMENTÁŘE