Comgate a Objednáme zrychlují vzájemné propojení

935
3805x

Rychlej&scaroní a efektivněj&scaroní propojení mezi Objednáme.cz a ComGate. Bezkontaktní platby dostaly v dne&scaronní době úplně jiný rozměr a lidé jsou čím dál více pohodlní. Už nechtějí ani vytahovat platební kartu, ale platit pouze telefonem nebo hodinkami. Co to svým zákazníkům ulehčit a nechat je zaplatit předem díky skvělému napojení platební brány? ComGate a Objednáme.cz kompletní systém pro gastro podniky - nabízí je&scarontě rychlej&scaroní a pohodlněj&scaroní zřízení platební brány díky vylep&scaronené komunikaci mezi Va&scaroní vizí a Online platbami.

Platební bránu ComGate spojenou s Objednáme.cz můžete začít používat bez nutnosti podpisu papírových smluv, bez úředního ověřování podpisů nebo jiného osobního kontaktu. V&scarone probíhá po e-mailu a zadáváním údajů do klientského portálu.

Ceny za platební bránu jsou u běžných plateb od 0,79 do 0,99 % bez fixních poplatků z transakcí. Pokud již platební bránu máte, můžete si díky transparentnímu ceníku ComGate zjistit, o kolik víc by vám mohlo z transakcí zůstávat. Aktivace platební brány i denní převody na bankovní účty jsou zdarma. Vzhledem k plné integraci platební brány ComGate do na&scaroneho kompletního systému pro gastro podniky Objednáme.cz bude technická implementace rychlá a bez komplikací. Začít můžete zde.

KOMENTÁŘE