eBase a eCall

358
1506x

Zaujala Vás naše pokladna? Proč naše, může být vaše.

Zde je pár informací, abyste věděli, k čemu je možné pokladnu využít, co umí a čeho všeho je schopna.

Při pořízení kompletní pokladny Objednáme, kromě GPS rozšíření pro řidiče (o tomto si popovídáme v dalším článku) získáváte také Telefonní hovory.

Pokladna Objednáme je propojena jak s online e-shopem vytvořeným vám na míru, tak také s mobilní aplikací, kterou naleznete vždy jak na Android Google Play, tak také na Apple AppStore.

Cokoliv, co změníte na e-shopu se propíše v sekundě i do aplikace a není potřeba žádných vydávání aktualizací.  Pojďme se ale věnovat konkrétně pokladně.

Naše pokladna nabízí neomezené množství produktů, variant či kategorií. Přejete si mít 10 položek a každou v jiné kategorii? Nebo chcete mít 300 položek např. ve 4 kategoriích? Žádným kombinacím se meze nekladou. Nejsme v žádném případě limitováni a tím pádem nejste ani vy.

Při zakládání vaší nové gastro pobočky vám veškeré produkty, kategorie, nápojové lístky i fotky vložíme na web, abyste neměli s prvním spuštěním žádný stres.

Objednáme pokladna na sebe umí skládat položky, pokud se jedná o stejné kusy, tudíž jakmile přijde nová velká objednávka přes telefon, nemusíte pak pro kontrolu sjíždět stránku dlouhou bůh ví kam, stačí si přečíst kolikrát je v košíku zadána, např. 4x pizza Margharita. Jednoduše dokážete jednotlivá jídla vylepšit o své přídavky. Např. o šunku navíc, sýr navíc nebo třeba přidat individuální slevu.

Když jsme u těch slev, v pokladně dokážete vložit kuponovou slevu pro zákazníka. Využít se dá buď na promo akci nebo jako omluvná sleva, když se něco nepovedlo. Toto se samozřejmě netýče pouze kuponových slev, ale také automatických, jako je např. akce na sortiment 2+1, 3+1, při nákupu nad 499,- sleva 10%. V tomto případě nemusíte vkládat kódy, ale jakmile splníte podmínku akce, je ihned aktivována. Dle vašeho přání vám dokážeme akci verifikovat a samozřejmě v rámci možností zajistit. Řešení máme mnoho.

Objednáme pokladna dokáže komunikovat i ve spojení s telefonními hovory. Náš chytrý program v telefonu dokáže zachytit komunkaci se zákazníkem a podle telefonního čísla vám vyplní veškeré údaje o zákazníkovi, které již znáte z minula. Pokud paní Jana Nováková volá již po 10, nemusíte jí stále vyplňovat telefon a ptát se jí kde bydlí, jelikož veškeré potřebné informace máte k dispozici.

Služba telefonní hovory nemusí být součástí, pokud si myslíte, že nevyužijete její potenciál. Celý náš systém je možné poskládat jako skládačku a nemusíte se bát, že byste platili za něco, co nevyužijete. Nebo si nějakou část můžete zkusit pouze na měsíc a jakmile se vám nebude líbit, stačí říct a od příštího měsíce ji odstraníme a vy za ni platit nebudete.

Naše pokladna má výrazné, ale v žádném případě ne nepříjemné ozvučení při nové příchozí objednávce a novém telefonním hovoru (pokud telefonní hovory máte) a proto se nemůže stát, že byste novou objednávku v restauraci přehlédli.

V pokladně můžete skrývat položky, které si nepřejete mít na veřejném e-shopu. Jsou to např. různé slevy pro zákazníky nebo položky, které jsou prodejné pouze vašim zaměstnancům. Např. firemní káva apod.

K pokladně je nutné mít termo tiskárnu (většinou se jedná o Epson, Xprinter a další.) 57mm nebo čatější 80mm. Vytiskne se vám účtenka, zobrazující na začátku vaše krásné logo, aby zákazník věděl, od kterého gastro podniku tu skvělou pizzu měl, veškeré texty jsou maximálně čitelné a zobrazuje veškeré nejnutnější informace. Na konci účtenky můžete mít vlastní text s QR kódem ke stažení vaší aplikace jak na Android, tak na Apple. Chytrý QR kód – obsahuje dva odkazy a zobrazí se podle toho, z jakého zařízení jej načtete. Snažíme se vymyslet vše tak, abyste měli reklamu na své aplikace co nejvíce na očích zákazníka.

Co se týče bonů do kuchyně, můžete si zvolit variantu, že si vytisknete buď na jedné tiskárně hlavní účtenku s bonem ihned za ním a nebo na jedné tiskárně hlavní účtenka a na druhé u kuchařů pouze bon. Bon je zjednodušený tak, že jsou zobrazeny pouze ty údaje, které potřebuje kuchař nezbytně vidět. Pokud jste zvyklí bon propíchnout a připevnit jej nebo jakkoliv zasáhnout do vrchní části bonu, není problém jakýchkoliv posunutí, aby kuchař viděl veškeré informace.

Pokud vás zajímá vzhled pokladny a ještě další krátké povídání, koukněte na odkaz zde.Veškeré cenové rozhraní a rozmezí vám sdělí naši kolegové, na které naleznete telefonní kontakt v sekci https://objedname.eu/kontakt nebo můžete zanechat svůj telefon na chatu, na který se vám někdo z našeho týmu brzy ozve.

 

KOMENTÁŘE