Kde se najíst nebo ubytovat v Přerově?

210
736x
Tentokrát jsme byli na doporučení navštívit skvělé město Přerov.

A co jsme vyzkoušeli tentokrát? Jako první jsme se vydali do úžasné rodinné restaurace U Bukáčků. Celkový dojem byl neskutečný, jídlo nádherné a jak vypadalo, tak ještě lépe chutnalo. Skvělá atmosféra a velmi příjemná obsluha, určitě se sem vrátíme, pokud zde budeme mít zase cestu :-) Ochutnali jsme štiku na bylinkách, salátek a také krkovičku. Byli jsme velmi mile překvapeni kvalitou, chutí i provedení. Ceny byly více než příjemné. Jednalo se o denní menu, ale i tak jsme zažili kolikrát denní menu za cenu dražší než je jinde cena stálé nabídky.

Veškeré informace o restauraci naleznete na: https://www.ubukacku.cz/galerie

Dále jsme ochutnali super pizzu z pizzerie Pertutto v Přerově. Ta sice byla na rozvoz, ale alespoň jsme mohli zkusit jak bude chutnat, když není přímo z pece. Není divu, že mají samé pozitivní hodnocení na internetu. Kvalita je opravdu skvělá, byli jsme rádi, že jsme měli tu možnost vyzkoušet a nespálili jsme se :-) Okraje klasické, ne italské, ale hlavně - nebyly spálené, což oceňujeme. Přiměřené množství ingrediencí. Ani málo, ani zbytečně moc. Pokud si chcete dát super pizzu na rozvoz, můžeme doporučit :-)

Veškeré informace o pizzerii naleznete na: https://www.pizzaprerov.cz/

Jestli se ptáte, kde se dá ubytovat v Přerově, jelikož byste si takové krásné město taky rádi prošli, ale jste z daleka, máme pozitivní zkušenost s penzionem U Madony. Rovnou jsme si u nich dali pizzu na místě a byli jsme velmi mile překvapeni, pizza byla dělána na ohni. Tomtuto se nevyrovná nic :-) žádná pec.

Veškeré informace o pizzerii naleznete na: https://www.umadony.cz/


A jako správní milovníci pizzy jsme si zašli ještě po cestě zpět do Ostravy na poslední pizzu, a tou byla skvělá Morello pizza, která nás velice překvapila tím, že mají špaldové těsto a americké, což je dvojité. Pro někoho, kdo chce o něco zdravější variantu pizzy, nebo chce jen zkusit jaké to asi je, je špaldová varianta určitě super a musím říct, že to rozhodně stojí za to. Americké těsto je prostě prasárnička, ano :-) Celkově pizza výborná, propečená, nespálená, suroviny ve skvělé kvalitě. 100% doporučujeme.

Veškeré informace o pizzerii naleznete na: https://www.morellopizza.cz/

Příště se zase určitě ukážeme v jiném městě, tak vám přineseme další informace o tom, kam zajít a kde se najíst, případně ubytovat.
Pokud máte také dobré, nebo i špatné zkušenosti, klidně nám je napište do komenáře a nebo na náš email a my vaše zkušenosti rádi doplníme k tomuto článku.

KOMENTÁŘE