Kde se najíst v Brně?

383
1903x

Nejste z Brna a chtěli byste vědět kam nakouknout, když se tam objevíte? Nebo jste z Brna, máte hlad a nevíte co nového vyzkou&scaronet? V obou případech si nenechte ujít tento článek, kde se vám budeme snažit zrecenzovat námi nav&scarontívené restaurace, kavárny a pizzérie, které stojí za náv&scarontěvu.

Pokud zde nebude některý super podnik zmíněn, neznamená to, že nám nechutnalo, ale že jsme tam třeba nebyli :-) Pokud máte i vy doporučení podniku, který zde nenaleznete, určitě se nám s recenzí svěřte a my ji zde pro vás přidáme! 


Restaurace s pizzérií:

  • Restaurace, ve které jsme si dali výbornou pizzu a luxusní těstoviny byla Restaurace Akát. Nádherné prostřední, velmi milá obsluha a celková atmosféra byla opravdu příjemná. Tuto restaurace naleznete kousek od centra v Brno-Bystrc.
  • Skvělou českou klasiku jsme vyzkou&scaroneli v restauraci Pastou&scaronka a to skvělý poctivý gulá&scaron s houskovým knedlíkem. Skvělá chuť, velká porce, cena velmi přijatelná, čas denních menu - nečekali jsme moc dlouho prostě skvělé. 
  • V místě Brno - Starý Lískovec jsme byli na doporučení nav&scarontívit pizzerii La-Patas. Toto místo nás překvapilo velmi vkusným vzhledem a kvalita jídla byla taktéž naprosto úžasná. Pokud to máte blízko, rozhodně neváhejte.
  • Poslední restaurací, kterou jsme stihli nav&scarontívit byla restaurace U Fidela. Zde jsme se rozhodli přijít s rodinou a opravdu jsme nelitovali. Rodinná atmosféra bylo pro nás to pravé ořechové, skvěle jsme se najedli a napili. Jedno z mnoha jídel, které jsme si objednali byly žebírka se Sweet chilli omáčkou nebo skvělé Gnocchi s kuřecím masem. Spokojeni byli mlad&scaroní i star&scaroní. Dřevěné posezení a dekorace jsou velmi příjemným potě&scaronením.

Kavárny:

  • Na naprosto famózní zákusek s kávou jsme si sedli do kavárny Adrinela Cafe, prostředí je velmi moderní, hezké a čisté. &Scaroniroký výběr kávy i zákusků. Vybere si naprosto každý!
  • Kavárnu, na kterou nikdy nezapomeneme, byla Pelí&scaronek - kočičí kavárna kromě skvělé kávy a výborných zákusků jsme měli kolem sebe neuvěřitelně krásné kočičky z útulků. Každá kočička čeká na svůj nový domov. Tato kavárna byla opravdu velmi milým zážitkem v Brně. 
  • Na Valentýna jsme nav&scarontívili super kavárnu V Melounovém cukru, kde jsme si dali speciální zamilované růžové Láskafe. Velmi originální. Chuť s experimentem byla skvělá a klidně bychom rádi zopakovali.


Speciální recenze od čtenáře:

Vřele doporučuji Pavillon Steak House, osobně jsme tuto restauraci nav&scarontívili a byli jsme velice spokojeni. Já jsem si dal New York strip steak s Grenaille a manželka  Kuřecí supreme s bramborovou ka&scaroní. Jídlo bylo neskutečně lahodné a tak jsme si dali i dezert, a to jejich Crème brûlée. Neskutečný gastro zážitek. Doporučuji. Ceny jsou přijatelné a kvalita jídla je velmi vysoká. Pokud jste milovníci masa, určitě si zde vyberete.

Zdravím v&scaronechny, Martin.


Tak pokud i vy máte nějakou restauraci v Brně, kterou rádi nav&scarontěvujete a chtěli byste o ní napsat pár vlídných slov, určitě se nebojte. Psát můžete do komentáře, nebo nám na podpora@objedname.eu a my jej zveřejníme jako příspěvek od pana Martina vý&scarone.


Jezte, pijte, radujte se! Objednáme.

KOMENTÁŘE