Kde se najíst v Hradci Králové

365
1780x

Tentokrát jsme se rozhodli ochutnat výbornou kuchyni v Hradci Králové. Byli jsme neskutečně překvapeni, a to, co jsme zažili jsme rozhodně nečekali. Takové luxusní jídla bychom čekali spí&scarone v Praze (ani nevím proč), ale v Hradci se &scaroníleně předhánějí J

 

Jako první jsme nav&scarontívili nádhernou restauraci Restaurant na Statku. Nádherný zážitek. V&scarone uvnitř i venku bylo dobové, v&scaronude dřevo a ta atmosféra&hellip Uprostřed místnosti je krásný krb. Opravdu vřele doporučujeme J
Zde si vybere každý. V jídelním lístku mají přes 70 jídel, když počítáme i přílohy. Opravdu &scaronílené. Kvalita jídla byla naprosto famózní a obsluha velmi milá. Určitě jsme nenav&scarontívili tuto restauraci naposledy.
https://www.restaurantnastatku.cz/ Otevřeno mají celý týden, takže jakmile dostanete hlad, víte, kde jste vítáni J

 

Dále tady máme restauraci Aquarium. Proč Aquarium? Protože tady jsme si zažili ty nejlep&scaroní rybky &scaroniroko daleko! V nabídce najdete různé rybky, chobotnici a nebo také humra. Ale pokud jste vy nebo va&scaroni známí vegetariáni, tak nebojte. I zde si vybere každý. Pro vegetariány je zde samostatná kategorie jídla a obsluha je velmi ochotná i s výběrem, takže ne&scaronlápnete vedle. Být zde byl opravdu gurmánský zážitek a jak říkám. I zde velmi doporučuji skočit. Nebudete litovat J
https://www.aquarko.cz/ Otevřeno mají taktéž celý týden, takže kdykoliv budete mít zájem, tak si sem skočte. Osobně doporučuji rezervaci.

 

V neposlední řadě zde máme Restauraci &Scaronatlava a zde vám povím &ndash neuvěřitelný zážitek nejen gastro, ale ty prostory, ta pozitivní energie, která tam proudí, ta neskutečně milá obsluha. To prostě nejde ani popsat. Věřím, že jakmile se podíváte alespoň na fotogalerii na jejich webu, pochopíte sami. Je také vidět, že zaměstnanci mají tu práci rádi a jsou spokojeni s tím, co dělají. To v&scarone se odráží na celkovém vjemu restaurace.
Na jídlo jsme si dali vepřovou panenku ve slanině a dámy a pánové&hellip To byla rozko&scaron J
V na&scaroní skupince byl i steak, nějaké polévky a opravdu v&scaronichni jsme byli une&scaroneni. Jsme vděční, že máme v česku takto nadané kuchaře a lidi, kteří umí umocnit zážitek z konzumace je&scarontě tak skvělého jídla.
http://www.restauracesatlava.cz/ Kromě pondělí se můžete rozhodnout kterýkoliv den k náv&scarontěvě J

 

Poslední &bdquopán&ldquo na holení v Hradci je tu PASTA Cook&Look. Co se týče těstovin, tak lep&scaroní neznám. Já jsem milovník těstovin a musím říci, že tím, že jsou u nich v&scaronechny těstoviny domácí a dělány u nich, tak ta chuť je úplně někde jinde. Omáčky jsou skvělé, nic přehnaného, v&scarone k sobě sedí jak se říká jak zadek na hrnec.
Zde můžeme přispět alespoň jednou fotografií úžasných gnocchi se smetanou a hříbky. Druhé jídlo jsme měli skvělé sépiové těstoviny, kdo by nevěděl, tak to jsou ty černé J  A mimochodem, zde mají tu nejlep&scaroní domácí malinovku, kterou jste kdy měli. Doporučujeme jednoznačně. Pokud máte chuť na pastu, tak jedině Pasta Cook&Look. Sídlí hned vedle náměstí.
Dokonce mají i snídaně! Ale ty se přiznám jsme nikdy nezkou&scaroneli. Nestihli jsme je J
https://www.testovinyhk.cz Zavítat můžete po celý týden, tak se koukněte na nabídku, určitě tam taky něco najdete J Objednat si můžete také přes e-shop http://eshop.testovinyhk.cz/Je&scarontě jednou bych chtěla zmínit, že jsem opravdu vděčná za to, jak &scaronikovné máme lidi v gastru a mrzí mě, že je gastro tak nedoceněná záležitost. Děkujeme vám, že nám děláte život krásným tak úžasnými pokrmy. To není jen jídlo, to je prostě zážitek J

KOMENTÁŘE