Kde se najíst v Olomouci?

245
1405x
Kde jsme byli tentokrát nav&scarontívit restaurace a okusit jejich skvělé dary?
Jak už z nadpisu můžete zjistit, jedná se o legendární Olomouc. Ta Olomouc nebo ten Olomouc, hm? 
Nav&scarontívili jsme jednu fine dining restauraci (asi už tu&scaroníte...), jednu pizzerii, jednu hospůdku a nakonec jeden sushi bar. Celkově jsme si to moc užili, jelikož zde bylo opravdu hodně na výběr.


Jako první a taky na&scarone jasná volba byla RESTAURANT ENTRÉE. Interiér byl krásný. Nádherné živé rostliny, už za tímhle je plno práce a lásky. Je to opravdu vidět i cítit. Cítili jsme se uvnitř opravdu speciálně a příjemně. Personál byl velmi milý a vstřícný. Dekorace interiéru působí velkolepě a hodnotně. Dřevěné masivní materiály, ze kterých je restaurace vybavena jsou naprosto skvělé.
A co jsme si to vůbec dali na jídlo? V menu jsme měli tvarůžky s bramborem a &scaronkvarkem, ceviche s pstruhem, thajské gazpacho s krevetami a olivami, kotletu z mangalice a nakonec dezert rybíz s čokoládou a ara&scaronídy. Celkově bylo jídlo lahodné, což bylo očekáváno. Cena na osobu je konkrétně za na&scarone menu 1500 Kč.
&Scaronli bychom tam znova? Je to sice draž&scaroní záležitost, ale pokud je nějaké významné datum, výročí nebo narozeniny a chcete někomu udělat radost, je to super příležitost. Určitě na to va&scarone chuťové buňky nezapomenou. Je to na náv&scarontěvu každý víkend či dokonce den? Myslím si, že pro průměrného člověka finančně náročněj&scaroní :-) 
Beze srandy je to echt, člověk by se na to měl tě&scaronit. Jednou za čas na speciálnímu dni říkáme určitě ano!
Kouknout na webové stránky můžete zde: https://www.entree-restaurant.cz/


Dal&scaroní zku&scaronenost byla RISTORANTE POLLO. Netu&scaronili jsme, že tak úžasnou itálii najdeme přímo v Olomouci. Někteří mezi námi jsou obrov&scarontí milovníci itálie a můžeme říci, že tohle jsme zhodnotili jako perfektní italskou restauraci. Předkrmy taktéž skvělé. Bruschetta al pomodoro jednodu&scarone výtečná.
Jako hlavní chody jsme objednali Carbonara &scaronpagety (pravé, žádná smetana), které byly naprosto lahodné, na talíři vypadaly neodolatelně. Dal&scaroní k nám nesli pizzu Mexicana, která pokud máte rádi pálivé by se vám líbila. Najdete tam paprikový salám, ale co hlavně, extra pálivé jalapeño papričky. Pouze pro odvážné :-)
Vřele doporučujeme, určitě se budeme vracet často. Olomouc je krásné město a je&scarontě si ho zpestřit takovým skvělým jídlem, to je sen! :-)
Objednat online a zhlédnout jídla v nabídce můžete zde: https://www.pizzapollo.cz/


Dále jsme nav&scarontívili stylovou hospůdku, neboli restauraci ve stylu hospůdky s názvem RESTAURANT DRÁPAL. Byli jsme velmi mile překvapeni originálním vzhledem interiéru a příjemnou atmosférou. Tato restaurace má historii založenou právě na my&scaronlence poctít zákazníka už od roku 1995. Stále si udržuji stejnou vlnu pozitivity. Už při vchodu se cítíte vítáni :-)
Ochutnali jsme legendární svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem a variaci smažených řízků (kuřecí a vepřové) se skvělým pivem (Pilsner Urquell) a celkově jsme byli stra&scaronně spokojeni.
Opravdu velmi příjemné posezení, celou dobu na nás působil dobře personál a taky krásný nábytek, ze kterého ne&scaronlo sundat zrak :-) Určitě doporučujeme, rozhodně nebudete litovat.
Krásné fotografie interiérů, jídelní lístek nebo denní menu naleznete zde: http://www.restauracedrapal.cz/


Jako poslední jsme nav&scarontívili naprosto dokonalý SUSH BAR YANAGI. Sushi jsme vyzkou&scaroneli už na hodně místech v ČR, ale v Moravskoslezském kraji nemá Sushi bar Yanagi absolutně žádnou konkurenci. Ve&scaronkeré sushi je 100% čerstvé, nádherně precizně připravené a že jich je! Tolik druhů, co je k dispozici je neuvěřitelné. Líbí se vám více druhů, ale nevíte, jestli vám budou chutnat? (Budou, ale i tak...)
Zde máte dokonce možnost si koupit pouze jeden kus sushi! Nemusíte si kupovat minimální počet nebo celou roli. Prostě si nakombinujete třeba 10 druhů a z každého pouze jeden kousek.
My jsme si v restauraci sedli, ale je možnost si vzít také v&scarone take away. Jídlo s sebou. Takže pokud máte hlad a nebo naopak nemáte, tady si vyberete pokaždé. Pokud se chcete podívat na objednávku domů, ve&scaronkeré kousky mají popsány a fotografie je velká a kvalitní, takže vidíte naprosto v&scarone, co je potřeba :-) Zaručujeme se, že sushi zde je maximálně luxusní. 
Objednávejte online nebo se podívejte na https://www.yanagi.cz/


KOMENTÁŘE