Kde se najíst v Ostravě?

1263
6039x

Nevíte kam zajít v Ostravě na jídlo, ale nechcete zůstat doma? Zde máme pár doporučení z vlastní zku&scaronenosti v okolí Ostravy. Byli bychom rádi, pokud byste nám do komentáře sdíleli i Va&scaroni vlastní zku&scaronenost.


Začněme něčím méně obvyklým. Máte chuť na mořské plody?

  • V Ostravě - Porubě jsme na&scaronli podnik Poseidon Poruba. Měli jsme dobrou zku&scaronenost a co vy?
  • Rozhodnete li se, že byste chtěli někam jinam, hned kousek vedle na Sokolské třídě je Restaurace Stella Marina, která Vám může rovněž nabídnout své úžasné mořské plody.


Hledáte něco, kam zajít na snídani a nechcete se kazit FastFoody? Zde máme pár doporučení:

  • Na prvním místě se u nás jednoznačně umístil podnik A Cafe! Opravdu velká spokojenost jak s personálem, tak s rychlostí obsluhy a atmosféra je také úžasná.
  • Hned za A Cafe jsme byli spokojeni v ne méně známém Ollies. Je pravda, že A Cafe je pro nás bezkonkurenční, ale u Ollies to také nebylo &scaronpatné.
  • Úžasný design kavárny Office Caffe Ostrava nás dostal.  Měli jsme skvělý cheesecake a broskvový koláček. Jsme moc rádi za tuhle zku&scaronenost.


Klasické jídlo si dáme např. zde: 

  • Restaurace U Památníku v Hrabyni nás velice mile překvapili dostačující porcí jídla za velmi slu&scaronnou cenu, děkujeme!
  • &Scaronanci můžete dát i nově otevřenému bistru Boule za u&scaronima v Centru Ostravy.


A co třeba skvělá pizza? Máte dost objednávání pizzy, protože když pizza přijde není čerstvá, je vychladlá a prostě to není ono? Zajděte si na romantickou procházku zakončenou pizzou.

  • Na perfektní doporučení je tady Pizzerie Patija v centru Ostravy na ulici Zámecká! Naprosto úžasná, kuchař ji dělal před námi a byla hotová do 20 minut. Vřele doporučujeme a zase se brzy vrátíme!
  • Dále jsme vyzkou&scaroneli Restauraci La Futura na Dubině a nemohli jsme si stěžovat! Milá obsluha, atmosféra super a jídlo úžasné. Pokud hledáte italskou restauraci, máme tady pro Vás také pár doporučení.
  • Dal&scaroní náv&scarontěvy hodné podniky tu máme např.  restaurace Babetti v centru Ostravy nebo Collosseum v obchodním centru Karolina.


Pokud si rádi potrpíte na Raw jídlo a jste vegan, čeká Vás dokonalý podnik, na který už se můžete tě&scaronit! V prostorách zrekonstruovaného prostoru v Kampus Palace na Smetanově náměstí se již brzy otevře Raw&Vegan Superfood Bar!

Kromě netradičního jídla a raw &scaronťáv si můžete pochutnat také na tradiční kávě. Nav&scarontěvovat jej budete moci ve v&scaronední dny od 7 do 19h a dokonce i v Sobotu od 11 do 19h.


Byli bychom rádi, pokud byste nám do komentáře sdíleli i Va&scaroni vlastní zku&scaronenost.KOMENTÁŘE