Kde se najíst ve Frýdku - Místku?

389
2086x

Tentokrát tu máme úžasný Frýdek-Místek a podíváme se, kde se zde najíst, aby vám pořádně chutnalo!

 

Jako první jsme po dlouhé procházce vyzkou&scaroneli hovězí i kuřecí steak v super restauraci Penzion&Řízkárna Veranda. Už z názvu dokážeme odhadnout, že to budou umět J
Samozřejmě doporučujeme a taktéž jejich dezert, konkrétně horké maliny. Výborné.
Kdo má chuť na super vychlazené top pivo, jedině zde.
https://rizkarnaveranda.cz/ - otevřeno mají od pondělí až do neděle, tak neváhejte a skočte aspoň v těch parnech uhasit žízeň. Neskočíte pouze "na jedno" :-)

 

Do&scaronlo i na pizzerii a vyzkou&scaroneli jsme naprosto skvělou pizzu z Pizzerie Best. Nebyli jsme osobně, takže nedokážeme zhodnotit obsluhu ani vnitřek, ale pizza jako taková byla naprosto super. Okraje tenké, pizza tak akorát udělaná, žádné spáleniny, gramáž ingrediencí super, nebyl to rozhodně žádný koláč, což už se nám taky párkrát v ČR stalo, prostě vyvážená pizza tak, jak má být. Pokud jste z Frýdku a máte chuť na pizzu, určitě zkuste https://www.pizzerie-best.cz/ - mají otevřeno každý den na rozvoz i posezení. 

 

U Frýdku je skvělé koupali&scarontě Ole&scaronná, kde vede trasa kolem celé přehrady. Velmi doporučujeme, je to opravdu hezká procházka/projížďka. Kam si ale zajít po takové procházce? Na&scarone volba byla do Wokno FM. Zde jsme vyzkou&scaroneli těstoviny a musím říci, že &scaroniroko daleko lep&scaroní asi nenajdete. Jedny byly s krevetami a druhé s kuřecím masem a smetanou. Cappuccino na 1* hodnotit nemůžeme, ale jak se říká - 100 lidí, 100 chutí. My nejsme na hořké kávy, spí&scarone ty jemněj&scaroní :) Pokud se mýlíme, klidně nám napi&scaronte vá&scaron názor do komentáře vpravo od tohoto článku. Ve fotkách se lep&scaroníme, ale nikdy nestihneme vyfotit v&scaronechna jídla. Pustíme se do nich dřív, než bys řekl &scaronvec.
https://www.woknofm.cz/ - Otevřeno mají celý týden! J 

komplexu Ole&scaronná najdete také různé gastro stánky a že jich není málo. Co jsme si stihli v&scaronimnout byly kromě zmrzlin a tradičních pokrmů pro turisty také stánek Angel Grill. Jedná se o vymazlené hamburgery s domácím grilovaným masem. Po vyzkou&scaronení takového burgeru už si nebudete chtít dát žádný jiný. Ta omáčka je tak vyladěná, že jsme se nestačili divit. Kromě hamburgerů tam najdete i sandwitche a tortilly. Ale pozor, tortillu měli pouze v pálivé verzi a ta teda měla říz!
Kde jsou k nalezení? Po tom, co přijdete přímo k přehradě, vydáte se doprava a vůně už vás zavede J jsou na levé straně u vody.
Otevřeno mají od úterý do neděle. POZOR &ndash v pondělí zavřeno.


Doufáme, že jsme vám přínosem, tentokrát jsme vám mohli doporučit také nějakou tu procházku a kromě dobrého jídla, díky kterého si udržujete zdraví zevnitř si můžete také udržovat zdraví zvenku. Procházka kolem Ole&scaronné je za hoďku za vámi a jsou to pouze nějaké 4km. Tak hurá do toho.

KOMENTÁŘE