Kde se najíst/napít v Praze

322
1657x

Největ&scaroní a hlavní město České republiky. Podniků s jídlem je tu nespočet. Který ale stojí za to? Jak si vybrat v takovém množství, abyste nebyli zklamáni nebo překvapeni?
Vyzkou&scaroneli jsme v 5 podniků a z toho jsme si nechali jídlo 4x dovézt. Tak se pojďte podívat, čemu byste mohli dát pří&scarontě &scaronanci i vy.

 

Sushijo

První večeři jsme vsadili na jistotu a tou bylo Sushijo. Kvalita sushi je úžasná, chutě jsou pekelně skvělé a velikost sushi je naprosto správňacká. Pokud budete chtít sáhnout po klasice, máme otestovány maki kousky, zde byla velká spokojenost. Pokud ale budete chtít experimentovat, rozhodně se nesmíte vyhnout jakýmkoliv TEMPURA ROLLS. Neskutečné exploze chutí. Vyzkou&scaroneli jsme také opečené rolky a je to naprostá výjimečnost. 
Rozvozy jsou velice rozmanité, tak se přesvědčte sami! 
https://www.sushijo.cz 

Kavárna Orient

Abychom zde nepsali pouze a jen jídlo, je pravda, že si sem tam skočíme i na kávu. A tahle káva byla se v&scaroním v&scaronudy úžasná. Prostě stojí za to, aby tady byla :-) Tentokrát, a to zcela poprvé pro vás máme i fotografii, kterou jsme nezapomněli pořídit! Objednali jsme si cappuccino a pár dobrot. Musím říci, že káva byla perfektní. Ne moc hořká, mléko BIO, super napěněné (ne moc) umístění mají skvělé, jedná se o prostor, kde se nachází více podniků, mají možnost si sednout venku na terase. V tomto areálu naleznete hlavně BIO a přírodní produkty. Obsluha milá, prostě co více si přát :-)  Kavárnu naleznete na adrese: Klapkova 1035/28, 182 00 Praha 8-Kobylisy. 
https://www.facebook.com/kavarnaorient/?ref=page_internal

 


Ikasu Sushi

Tak tohle je umění. Objednali jsme si set sushi 21 BEST OF. Neskutečný art tohle. Cena vy&scaronla kolem 800 Kč, ale bylo to nejlépe investovaných 800 Kč v mém životě :D Rozhodně to nechci přehánět, ale myslím si, že kdo nezkusil, neuvěří. Styl, jakým je sushi dělané si dovolím říct, že musí být dělané s láskou. Vzhled i přes to, že je sushi na rozvoz je dokonalý. V&scarone pečlivě naskládané, drží to, nepadá. Vy&scaronperkované do posledního detailu. Chutě jsou jako procházka růžovým sadem. Opravdu to stojí za zkou&scaronku. Kuchař má opravdové zku&scaronenosti. Doporučujeme velmi vřele :-)
Adresa pro osobní odběr či posezení: U Hostavického potoka 26, Praha 14, 198 00.
https://www.ikasu.cz/#home

Domácí těstoviny Honza a Matěj

Na tento podnik jsem narazila náhodou prostřednictvím Woltu. Těstoviny měly moc hezký obal, na kterém byl potisk, obsahující text &bdquoZamíchat&ldquo a okénka, kdyby si někdo přidal vylep&scaronení navíc. Tohle se mi líbilo. Majitelé mysleli na to, ať si zákazník jídlo promíchá, jinak by nemusel mít tak dobrý požitek z těstovin jaký by mohl a měl mít. Těstoviny byly opravdu výborné a na to, že konkrétně ty na&scarone byly s vepřovou panenkou (ve smetanové omáčce s krémovými žampiony a parmazánem), tak překvapivě cena byla úžasných 180 Kč! Cena za pokrm je &scaroníleně nízká, ale doprava nás dostala. To s tím ale nemá nic společného, protože pokud si je přijdete vychutnat osobně, máte je za 150 Kč! Není to skvělé? Dnes jsou ceny hlavní příčkou ve výběru pokrmů a restaurací, zde ale váhat nemusíte :-)
Honzu a Matěje s libovými těstovinami naleznete na adrese: Seifertova Viktoria Center 
130 00 Praha 3 Žižkov
https://www.domacitestoviny.eu

Moje jídlo

V tomto skvělém podniku jsme si objednali více jídel, ale v&scaronechny byly stoprocentně super! Grilované křidélka, které byly úžasně kořeněné. Omáčka byla skvěle vychytaná.  Také proběhla indická omáčka s rýží a velmi lahodným naan chlebem a nakonec také Dirty fries v nejlep&scaroní kombinaci, jaká může vůbec existovat &ndash hranolky s cheddarem, slaninou a majonézou. Vět&scaroní prasárničku jste neviděli, ale rozhodně stojí za ochutnání. Je vidět, že kuchař se toho určitě nebojí a experimentuje. Nebo je to přísně tajný recept? Tak jako tak chutně jsou skvělé a ladí k sobě na 100%!
 
Nabídnout si můžete z online objednávek na https://www.mojejidlo.cz/

 

Tak co, vyberete si tentokrát v Praze i vy, nebo jsou nějaké podniky, na které prostě nedáte nikdy dopustit? Rádi bychom se nechali pří&scarontě inspirovat, klidně nám napi&scaronte názvy podniků do komentáře a my se budeme tě&scaronit na &bdquoKde se najíst v Praze vol. 2&ldquo 

KOMENTÁŘE