KGO nová aplikace plná zábavy v Orlové!

1044
4035x

Minulý pátek jsme byli s přítelem na večeři v restauraci Silvie v Orlové. Moc se nám nechtělo nikam chodit, ale měli jsme hlad a chuť na dobré jídlo. Byli jsme mile a rychle obslouženi.

Chvíli po tom, co slečna ode&scaronla od kuchyně jsem se začala rozhlížet dookola a zaujal mě jejich zajimavě ře&scaronený letáček s nějakou akcí. Hned, jakmile jsem ho vzala do ruky jsem viděla, že mají mobilní aplikaci. V tu chvíli jsem si řekla, že to je osud, protože jsme dnes chtěli trávit čas u televize s dobrým jídlem, ale rozhodli jsme se zajít si sem, abych nemusela nic vařit.
Slečna nám přinesla pití s příbory a já jsem věděla, že máme je&scarontě pár minut na to, než nám přinesou jídlo, takže jsem si rychle přes QR kód aplikaci KGO stáhla. Docela mě překvapilo, kolik rozsáhlých možností aplikace dokáže nabídnout. Vzhledem k tomu, že jsem z Orlové, tuto aplikaci velmi uvítám, protože  obsahuje restaurace, bowling, bary, kluby, pivnice... z toho 3 místa pravidelně nav&scarontěvuji, takže teď budu vědět jaké jsou novinky, co se kde bude odehrávat a to nejlep&scaroní - pří&scarontě si budu moci objednat přímo domů jednodu&scarone přes appku.

Jsem ráda, že už i tady v Orlové je někdo, kdo jde s dobou. Od objednávání domů přes rezervaci Bowlingu, až po bookování pokojů v hotelu Siem. Nerada s někým mluvím po telefonu, natož z očí  do očí, proto je tohle pro mě ideální forma domluvy.
Nakonec jsem si v&scaronimla, že pokud bychom si objednali jídlo domů, dostali bychom Colu v plechu zdarma, což by se v restauraci normálně nestalo. No není to výhodněj&scaroní?
Slečna nám donesla jídlo a my jsme si skvěle pochutnali a pří&scarontě to zkusíme s domácí atmosférou.

KOMENTÁŘE