KGO nová aplikace plná zábavy v Orlové!

902
3033x

Minulý pátek jsme byli s přítelem na večeři v restauraci Silvie v Orlové. Moc se nám nechtělo nikam chodit, ale měli jsme hlad a chuť na dobré jídlo. Byli jsme mile a rychle obslouženi.

Chvíli po tom, co slečna odešla od kuchyně jsem se začala rozhlížet dookola a zaujal mě jejich zajimavě řešený letáček s nějakou akcí. Hned, jakmile jsem ho vzala do ruky jsem viděla, že mají mobilní aplikaci. V tu chvíli jsem si řekla, že to je osud, protože jsme dnes chtěli trávit čas u televize s dobrým jídlem, ale rozhodli jsme se zajít si sem, abych nemusela nic vařit.
Slečna nám přinesla pití s příbory a já jsem věděla, že máme ještě pár minut na to, než nám přinesou jídlo, takže jsem si rychle přes QR kód aplikaci KGO stáhla. Docela mě překvapilo, kolik rozsáhlých možností aplikace dokáže nabídnout. Vzhledem k tomu, že jsem z Orlové, tuto aplikaci velmi uvítám, protože  obsahuje restaurace, bowling, bary, kluby, pivnice... z toho 3 místa pravidelně navštěvuji, takže teď budu vědět jaké jsou novinky, co se kde bude odehrávat a to nejlepší - příště si budu moci objednat přímo domů jednoduše přes appku.

Jsem ráda, že už i tady v Orlové je někdo, kdo jde s dobou. Od objednávání domů přes rezervaci Bowlingu, až po bookování pokojů v hotelu Siem. Nerada s někým mluvím po telefonu, natož z očí  do očí, proto je tohle pro mě ideální forma domluvy.
Nakonec jsem si všimla, že pokud bychom si objednali jídlo domů, dostali bychom Colu v plechu zdarma, což by se v restauraci normálně nestalo. No není to výhodnější?
Slečna nám donesla jídlo a my jsme si skvěle pochutnali a příště to zkusíme s domácí atmosférou.

KOMENTÁŘE