Koronavirová krize Gastro podniků

616
2709x

Rozvoz jídel, denního menu, pizzy nebo dokonce alkoholu. Tento trend se za poslední roky stal neskutečnou samozřejmostí.


Covid-19 a restaurace - mysleli jste, že to nejde dohromady a že je to ničivá kombinace? Právě naopak! Lidé chtějí stále jíst a je jim jedno, jestli je stát pustí nebo ne. Záleží, jestli jim to právě vy dovolíte.


Mnoha restauracím to zatím nedo&scaronlo, ale koronavirová krize prakticky donutila vět&scaroninu restaurací k rozvozu. A ti, kteří se nenechali spojit s ostatními museli zavřít, což znamená, že jim odchází zisk, musí propou&scarontet personál, protože nemá na výplaty a nebo jim zůstalo výdejní okénko. Tak to prostě je. Zákazník je v dne&scaronní době pohodlný a objedná si raději jídlo domů, když má na výběr z 10 různých restaurací.


Říkáte, že si zákazníci dojdou k vám osobně, jelikož máte kvalitněj&scaroní jídlo než ostatní v okolí, kteří mají rozvoz? Pokud má zákazník velký hlad a nemá čas na to někam chodit, případně jezdit si stejně objedná odjinud a v tu chvíli ho zajímá jediné - najíst se co nejdříve. Nikdo není nenahraditelný. Nejlep&scaroní ře&scaronení je se přidat k ostatním a neriskovat pokles objednávek za den. Dokonce mít svou vlastní aplikaci a řídit si své finance sami, to je to, co potřebujete v této době. Bez provizí někomu, kdo pro vás systém zprovozňuje. Objednáme s.r.o. vás udělá systém na míru bez jakýchkoliv provizí - penízky platíte pouze za pronájem systému a pouze za to, co využijete. Obrovská výhoda je připomenutí se zákazníkovi! Jakmile si va&scaroni stálí zákazníci stáhnou va&scaroni appku,

můžete jim kdykoliv zaslat push notifikaci a připomenout jim, že mají hlad. Že máte akci nebo že máte ve svátek otevřeno!


Komunikace se zákazníkem je nejdůležitěj&scaroní v této době. Rozvoz je základní věc a Objednáme s.r.o. vám nabízí mnohem více než jen to. Reklama zákazníkovi přímo do kapsy, kontaktování zákazníka v danou chvíli,

péče o zákazníka, hýčkání ho v podobě věrnostních bodů. Přehledný kompletní systém s webovým eshopem, který bude ladit přesně s webem, na který byli jedlíci zvyklí. Pokud jste žádný web neměli, teď ho budete mít a s tím přichází plno nových potencionálních zákazníků.


Nenechte vá&scaron podnik zaniknout. Nezbývá než se přizpůsobit. Nyní je jen na vás, jakým způsobem to uděláte. 

Chceme gastro podnikům v česku pomoci, ne z nich rýžovat. Přesvědčte se sami. Objednáme s.r.o.

KOMENTÁŘE