Na drink do Milána? Jedině namíchaný robotem!

350
1551x

Kuka - tak zní jméno robota, který v Miláně míchá drinky.

Pokud budete chtít zažít tento nev&scaronední zážitek, tak si budete muset udělat výlet směrem Itálie, a to do malebného městečka Milána. Zdej&scaroní městský hotel TownHouse Duomo totiž vlastní unikátního robotického barmana. Míchá drinky vždy s naprostou přesností a lehkostí. U takto objednaného drinku si můžete být jisti, že je namíchán na milimetr přesně tak, jak má být. V baru najdete ne jednoho robota, ale rovnou dva! Ten jeden baví hosty svými pohyby, zatímco ten druhý míchá a protřepává drinky. Po každém připraveném drinku pak roboti díky blízko instalovanému umyvadlu své "shakery" vymyjí, takže máte jistotu, že budete mít drink z čistého shakeru.

Jak to celé funguje?

Přes mobilní aplikaci restaurace "The view" si můžete vybrat ze &scaroniroké &scaronkály míchaných nápojů od Cuba Libre až po Mojito. Po vytvoření objednávky se Vám zobrazí čas, kdy bude Vá&scaron drink na baru k vyzvednutí. Nedílnou součástí je také vlastní drink! Hosté díky aplikaci mají možnost navolit si, jaký alkohol a ovoce do drinku chtějí. 

Kdo ho vyrábí?

O výrobu těchto robotů se stará německá společnost Kuka a samotný stroj nese označení KR AGILUS. Samotný software pro míchání těchto nápojů pak dodává firma Makr Shakr

Zajímavosti

Robot je schopen za hodinu namíchat 120 drinků, to znamená že obslouží mnohem více zákazníků než běžný barman. Za svou éru již tento robot vyrobil přes 3 milióny různých míchaných nápojů.
A doba čekání na jeden takový drink? Včetně pořadí, lidí před vámi je to zhruba kolem 4 minut, vždy záleží na vytíženosti podniku. Cena takovéhoto pomocníka je stanovena na $115.000$ což je zhruba 2,6 mil. Kč.

A robotický sluha není jediným lákadlem tohoto baru, jeho nádherný výhled na střechy Milána ov&scaronem Margarita v ruce skvěle doplní!
Tak snad pří&scarontě u nás!

KOMENTÁŘE