Objednávky na rozvoz nebo na stůl

397
2210x

Objednávky na rozvoz nebo na stůl

Už jsme si pověděli, co umí pokladna a její roz&scaroníření. Teď je na čase zjistit něco o tom, co vlastně vidí va&scaroni zákazníci.

Online webový e-shop je tvořen na míru. Každý má jedinečný design, ale v&scaronechny jsou inovativní, umí pracovat s akcemi různých druhů a jsou přívětivé uživatelskému rozhraní.

Zákazníkovi můžete dát najevo ve&scaronkeré novinky nebo akce buď přes velký banner přímo na začátku e-shopu nebo novinkou, která skočí přímo doprostřed stránky.

Můžeme si vybírat z různých kategorií, podkategorií, variant jídel, apod.

Pokud chcete mít fotografie k jídlům, můžete je mít u v&scaronech byste chtěli. Pokud nechcete, můžeme vytvořit design, který bude hezký i bez fotek. V&scarone záleží na vás.

Tří krokový ko&scaroník nikoho neomezuje a přesto dostanete v&scaronechny informace, kterých je třeba.

Zákazník může využít buď automatické, nebo kuponové akce pomocí vložení jedinečného kódu kuponu v posledním kroku ko&scaroníku. Můžeme dát na výběr rozvozu či osobního odběru. Z platebních metod třeba platba kartouhotově nebo přes platební bránu, kterých je u nás v tuto chvíli navedených víc než dost. GPWebpayComgatePaysČSOBBorgun payment a nově také Twisto. V neposlední řadě dokážeme nastavit platbu body. Zákazník si může nasbírat poměrnou procentuální část z objednávky v bodech a poté je uplatnit. Můžete si zvolit vlastní % sazbu apod.

 

Sedí zákazník už u vás v restauraci, ale nestíháte a doufáte, že by si mohl objednat sám? Není problém. Máme možnost vytvořit sekci jen na stoly, ze kterých si objedná přímo k sobě. Označí svůj stůl, objedná si a rovnou uvidí čas doručení na stůl. Aplikaci stáhne jakýmkoliv způsobem, např. QR na stole, leták s QR na stole, apod. V dne&scaronní době jsme schopni vám vyhovět s mnoha požadavky.

 

Když už jsme u té aplikace, mobilní appka je plně integrována s webovým e-shopem. Když cokoliv přes administrační rozhraní změníte, změna se propí&scarone v sekundě nejen na webovém e-shopu, ale také na mobilní aplikaci. Pokud se obáváte, že má zákazník otevřenou aplikaci,  vy něco skryjete, tak si bude moci položku koupit - tak se obáváte zbytečně. Systém prověřuje při vložení položky do ko&scaroníku její dostupnost. Neobjedná si něco, co není dostupné.

 

Jaké jsou hlavní výhody aplikace?

 

Novinky &ndash Připomenete se zákazníkovi v době oběda, večeře, nebo jen tak při odpoledni. Dáte mu najevo, že nemusí trpět hlady, nemusí si vařit a nemusí chodit ani nakupovat. Jste tu pro něj a tě&scaroníte se na jeho objednávku. Dáte mu do podvědomí, že tu jste. Co je lep&scaroní, než zazvonění notifikace, kterou si zákazník ihned přečte?

 

Slevy pouze v aplikaci &ndash Můžete si u nás nastavit slevové akce či kupony, které jsou dostupné pouze v mobilní aplikaci. Pokud byste akci zkou&scaroneli na jiné platformě, jako např. na webovém e-shopu nebo přes telefon, akce nebude funkční. Např. chceme, aby si zákazník stáhnul aplikaci, ať je kdekoliv, dokonce i doma u PC. Na banner nebo do účtenky dáme informaci o aplikaci, rovnou s chytrým QR kódem ke stažení a nastavíme, že při první objednávce přes aplikaci dostane zákazník 100 Kč slevu. Pak už stačí jen používat novinky a notifikace se postarají o zákazníkovu pozornost samy. (Akce i kupony můžete používat samozřejmě i v pokladně a na e-shopu, v&scarone záleží na čem se domluvíme)

 

Přenosná &ndash Jste na akci a nemáte možnost skočit k PC, sedíte s přáteli a dostali jste chuť na pizzu. Místo telefonování a hádání, kterou pizzu má restaurace asi v nabídce můžete vytáhnout telefon, kouknout na kompletní nabídku ze které si vybere celá skupina a rovnou uvidíte i fotografie. Není to skvělé?

 

Počet stažení &ndash Skrze statistiky Google Play a AppStore můžete jednodu&scarone sledovat různé konverze, počty stažení a náv&scarontěvnost va&scaronich aplikací. V&scarone může být je&scarontě přesněj&scaroní pomocí marketingových nástrojů. Máte přehled o tom, kolik zákazníků si aplikaci stáhlo, kolik jich mělo zájem nebo kolik z nich bylo jedinečných a plno dal&scaroních vychytávek.

 

Mít v dne&scaronní době gastro aplikaci je už spí&scarone standard, proto tomu dáváme co nejvíce. Dal&scaroní informace a vzhled appky můžete vidět je&scarontě na stránce https://objedname.eu/aplikace

Více o stolech naleznete na https://objedname.eu/etables

Pokud máte konkrétní dotazy, můžete vyplnit kontaktní formulář na https://objedname.eu/kontakt, nebo jednodu&scarone napsat na chat vpravo dole a my se vám ozveme.  

KOMENTÁŘE