Pizzarella - Dokonalý pizza základ

567
2186x
Co je to Pizzarella?
Toto velmi příjemné, již z názvu napovídající slovo, které má určitě něco spojeného s pizzou je názvem inovačního pomocníka, který by neměl chybět v pizzeriích, kde by chtěli &bdquodokonalý základ&ldquo.
Některé pizzerie již tuto možnost využili a je to neskutečná pomoc časově i rychlostně. Proč? V mžiku oka dokáže tento pomocník vytvarovat těsto pizzy do perfektní hrubosti, zanechat křupavé okraje, nemít žádné hrboly, aby se těsto připékalo a pálilo. Pokud jednodu&scarone nemáte k dispozici zku&scaroneného pizzaře, ale přesto byste chtěli opravdu italskou pizzu, měli byste zpozornit. Opravdová gastro pomoc.

 

Jedná se o polo automatický stroj, který silou přitlačení vytvaruje těsto vložené na pracovní plochu. Výsledkem je okonale tenké těsto s křupavými okraji. Přesně taktové, jaké najdete v Itálii.
Ve&scaronkeré součásti, které přijdou do styku s těstem jsou snadno omyvatelné. Nestane se, že by se stroj zanesl a vy ho nemohli vyčistit.
Stroj byl vyvíjen několik let přímo v Itálii, odkud pochází srdce slova pizza. Firma Morello Forni vyrábí profesionální trouby už od roku 1969.

Pokud jste někdy používali předchůdce takovéhoto vynálezu, je možné, že jste si popálili ruce, zde se to nemůže stát. Stroj má páku v bezpečné vzdálenosti od těsta, takže pokud držíte páku a druhou ruku nemáte pod tlačící plochou, nic se vám nestane 😊
S touto vychytávkou stihnete udělat až 180 pizzových základů za hodinu. A v&scaronechny jsou stejně dokonalé.
Největ&scaroní průměr pizzy s touto inovací můžete udělat 35cm, zahranujíc i okraje.

Dokonalé těsto je hotové za několik sekund. Pokud vás zajímá, jak velké těsto se dává pod lis, je to vždy okolo 200g, ale ne méně. Půměrně se dává 280g těsta a pod něj samozřejmě mouka.
Pokud byste měli zájem si Pizzarellu vyzkou&scaronet, nejbliž&scaroní zatím najdete v Mnichově. Můžete si zabookovat náv&scarontěvu, a to na oficiálních stránkách Pizzarelly. https://pizzarella.morelloforni.com/en/where-to-try-pizza-spinner.html
Pokud nechcete na osobní prohlídku, zde naleznete videa, jak to vlastně vypadá, když se Pizzarella používá v praxi. Opravdu to stojí za zhlédnutí-Prostě a jednodu&scarone - neztrácejte čas s pracným, zdlouhavým a nedokonalým tvarováním těsta.
Tak co, zkusíte to taky? 😊

KOMENTÁŘE