Předváděcí místnost Objednáme - Simply Tasty

392
1907x

Simply Tasty - skvělá restaurace v srdci Suilce kousek od Prahy. Konkrétně Sportovní 1190, Sulice - Hlubočinka, 251 68.

Simply tasty využívá kompletní systém Objednáme (Pokladna, webový online e-shop, mobilní aplikace, GPS pro řidiče, spojení telefonních hovorů a sklady)

V nabídce najdete ZAS A ZNOVA menu, asijské bistro, sushi, pizzu nebo polední a týdenní nabídku. Vždy, když bude jakákoliv možnost, uspořádávají pro zákazníky také akce. Např. na Valentýna, na Velikonoce či Vánoce. Na v&scaronem si můžete pochutnat díky bleskovému rozvozu ihned u vás doma. 

CHEF ARENA pro vás vytvořila unikátní gastronomické studio. 

Najdete jej hned přes cestu v modré hale. Už nyní si zde můžete zdokonalit své kuchařské dovednosti na kurzech vaření. Nebo si vychutnat v úzkém kruhu gastronomických nad&scaronenců menu o několika chodech, připravené přímo před vámi skvělými &scaronéfkuchaři. Dal&scaroní zajímavé akce připravujeme, stačí sledovat www.chefarena.cz

Pokud jste z Prahy a nebo si prostě budete chtít udělat výlet za velmi kvalitním poho&scarontěním a spojit to rovnou se skvělým gastro zážitkem, určitě neváhejte a stavte se do Simply Tasty. Rozhodně nebudete litovat.

Zároveň pokud máte svou vlastní restauraci a něco se přiučit, jak můžete vidět, tak zde se dělají taktéž akce, na kterých byste neměli chybět. Pokud hledáte systém do va&scaroní provozovny, můžete se přijít podívat zde a uvidíte na vlastní oči, jak Objednáme kompletní systém funguje. Zde se rozhodně nudit nebudete :-)


Pokud jste člověk, co je otevřený novým informacím a rádi posloucháte ostatní, je tu varianta i pro vás. Chef Arena má úžasné podcasty s kvalitním obsahem a skvělými hosty. Vždy se dozvíte něco nového, řídíte z Prahy do Ostravy nebo je pro vás těžké pracovat v tichu - vždy je tu super možnost se zároveň vzdělávat a to poslechem kvalitního podcastu.

V&scaronechny podcasty Chef Areny naleznete zde.


Pokud Simply Tasty nav&scarontívíte, určitě nám dejte vědět, jak se vám tam líbilo! :-) 

Krásný den, Objednáme.

KOMENTÁŘE