Rozvozový GPS program pro řidiče

324
1917x

Jedno z roz&scaroníření k základní pokladně je např. GPS aplikace pro řidiče. Aplikaci může využívat jak uživatel Androidu, tak uživatel Apple zařízení. Přímo v pokladně se jedná o přidané funkce, které slouží pro ulehčení rozvozu. Dá se využít jak na jednom zařízení, stejně jako je základní pokladna, nebo také na druhém, odděleném zvlá&scaronť.  Pokud má jedna gastro provozovna více zařízení, na kterých může provozovat systém, je to lep&scaroní ře&scaronení v tom ohledu, že se rozvoz neplete s např. osobními odběry  v restauraci. Nemotá se kolem jednoho zařízení mnoho lidí a celková práce je ze strany rozvozu i obsluhy zjednodu&scaronena.

Pokud má podnik dal&scaroní zařízení, jako je např. tablet v kuchyni (bony pro kuchaře na obrazovku) a tablet u řidičů, (objednávky, které jsou připravené rozvozcům na obrazovku) ná&scaron systém umí předávat objednávky dle logického pořadí, to znamená, že se ke kuchaři dostane pouze objednávka označena jako &bdquoPřipravuje se&ldquo / na pokladně ji ode&scaronlou do kuchyně. K řidičům se dostane objednávka z kuchyně označena jako &bdquoUvařeno&ldquo. Tento systém je velkou výhodou více zařízení na jedné provozovně. 

Řidiči své objednávky přebírají pomocí osobního kódu, tím pádem se každému přiřadí do peněženky a na konci směny je možné určit, kdo rozvezl kolik objednávek.

Pokud si řidič přebere více objednávek, ale není si jistý, zda ví, která cesta je ta nejrychlej&scaroní, k tomuto slouží na&scarone &bdquoOptimalizace trasy&ldquo. Cílové trasy se seřadí dle vzdálenosti a dopravní situace. Na Android můžete použít jakékoliv mapy, na které jste zvyklí. (Waze, Mapy.cz, Google Maps, atd.)  U Apple si budete muset vystačit pouze s Apple Mapy, ale ty jsou také skvělé.

Skrze pokladnu je možné řidiče sledovat a určit tak, kdy se zhruba vrátí zpět. Lépe si rozvrhnout dopředu různé úkony. Při dokončení poslední objednávky se na pokladně automaticky zobrazí i upozornění, že se daný řidič vrací zpět na provozovnu.

Řidič je schopen komunikovat se zákazníkem pomocí přednastavené SMS buď ručně, nebo automaticky. Může mu také zavolat, případně na místě změnit platbu. GPS aplikace obsahuje ve&scaronkeré informace z pokladny, tudíž i účtenku, dle které může zkontrolovat obsah objednávky.

Pokud se během jízdy objednávka z pokladny zru&scaroní, o v&scaronem je řidič ihned informován a nemusí zbytečně jezdit na cílové místo, nebo by mu musel kdokoliv ze zaměstnanců volat.

 

Pokud by vás zajímalo více informací o GPS aplikaci pro řidiče, neváhejte se nám ozvat. V&scarone jsme schopni vám ukázat na osobní schůzce nebo přes online videohovor. 

 

Ve&scaronkeré na&scarone služby jsou flexibilní a můžete je jakkoliv měnit.

Chcete vidět, jak GPS aplikace vypadá a dozvědět se je&scarontě něco navíc? Koukněte na https://objedname.eu/gps a pokud vás zaujme, můžete nám přes kontaktní formulář na https://objedname.eu/kontakt nebo vpravo do chatu napsat a my se vám ozveme.

 

Tě&scaroníme se na vás.

KOMENTÁŘE