Soutěž! Doporuč podnik a vyhraj!

949
4005x

Největ&scaroní soutěž, která tady byla!

Je to jednoduché, dej nám svůj tip na podnik, který má&scaron rád, který se ti líbí, nebo který je něčím pro tebe nejlep&scaroní a vyhrej od nás měsíc jídla z tohoto podniku pro tebe a tvého kámo&scarone úplně zadarmo! Soutěžit může&scaron kolikrát chce&scaron a vyhrát může úplně kdokoli. 

SOUTĚŽIT!

Každý kdo doporučí podnik, sdílí soutěž a označí v příspěvku svého kamaráda, tak splní požadavky aby mohl právoplatně soutěžit. Nabízíme ti, že může&scaron vyhrát jídlo ze svého oblíbeného podniku zcela zdarma a je&scarontě aby si nebyl sám, tak ze svým kamarádem na celý měsíc! Podnik který si doporučil, tak na víc od nás obdrží možnost vyzkou&scaronet si ná&scaron systém, který ulehčuje restauracím a podnikům čas na 1 měsíc zcela zadarmo a to jen díky tobě! :-) Podnik tak díky tvému hodnocení bude mít svou vlastní aplikaci jak pro Google Play, tak App Store. Díky tomu bude&scaron moct mít ty a tví kamarádi svou oblíbenou restauraci vždy ve své kapse.

Tuto soutěž jsme vytvořili pro v&scaronechny, kteří mají nějaký oblíbený podnik ve městě nebo vesnici a díky této soutěži se může tento podnik lépe dostat lidem do podvědomí, protože né každý podnik lze vyhledat na google mapách nebo seznamu. Proto pokud je podnik malinký, neznamená, že &scaronpatně vaří. Proto budeme moc rádi, když nám doporučíte podnik, kde to opravdu stojí za to si zajít a pořádně se najíst.

"Jídlo je nejlep&scaroním seznamovacím partnerem"


Jak soutěžit?

1. Doporuč svůj oblíbený podnik

2. Sdílej soutěž svým přátelům

3. Do sdíleného příspěvku označ nás @objedname a kamaráda, se kterým by si chtěl/a vyhrát


Výherce se dozvíme na konci měsíce, ve kterém soutěž začala. Výherce obdrží e-mail o výhře a bude informován o dal&scaroních krocích. Tak co? Má&scaron hlad? My tvé bří&scaronko naplníme na 30 dní zdarma! Je to jednoduché KLIKNI NA DOPORUČUJI!

KOMENTÁŘE