Soutěž! Doporuč podnik a vyhraj!

844
3179x

Největší soutěž, která tady byla!

Je to jednoduché, dej nám svůj tip na podnik, který máš rád, který se ti líbí, nebo který je něčím pro tebe nejlepší a vyhrej od nás měsíc jídla z tohoto podniku pro tebe a tvého kámoše úplně zadarmo! Soutěžit můžeš kolikrát chceš a vyhrát může úplně kdokoli. 

SOUTĚŽIT!

Každý kdo doporučí podnik, sdílí soutěž a označí v příspěvku svého kamaráda, tak splní požadavky aby mohl právoplatně soutěžit. Nabízíme ti, že můžeš vyhrát jídlo ze svého oblíbeného podniku zcela zdarma a ještě aby si nebyl sám, tak ze svým kamarádem na celý měsíc! Podnik který si doporučil, tak na víc od nás obdrží možnost vyzkoušet si náš systém, který ulehčuje restauracím a podnikům čas na 1 měsíc zcela zadarmo a to jen díky tobě! :-) Podnik tak díky tvému hodnocení bude mít svou vlastní aplikaci jak pro Google Play, tak App Store. Díky tomu budeš moct mít ty a tví kamarádi svou oblíbenou restauraci vždy ve své kapse.

Tuto soutěž jsme vytvořili pro všechny, kteří mají nějaký oblíbený podnik ve městě nebo vesnici a díky této soutěži se může tento podnik lépe dostat lidem do podvědomí, protože né každý podnik lze vyhledat na google mapách nebo seznamu. Proto pokud je podnik malinký, neznamená, že špatně vaří. Proto budeme moc rádi, když nám doporučíte podnik, kde to opravdu stojí za to si zajít a pořádně se najíst.

"Jídlo je nejlepším seznamovacím partnerem"


Jak soutěžit?

1. Doporuč svůj oblíbený podnik

2. Sdílej soutěž svým přátelům

3. Do sdíleného příspěvku označ nás @objedname a kamaráda, se kterým by si chtěl/a vyhrát


Výherce se dozvíme na konci měsíce, ve kterém soutěž začala. Výherce obdrží e-mail o výhře a bude informován o dalších krocích. Tak co? Máš hlad? My tvé bříško naplníme na 30 dní zdarma! Je to jednoduché KLIKNI NA DOPORUČUJI!

KOMENTÁŘE