Cookies?

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.

který umí zazářit

E-Shop se přizpůsobí všem vašim i zákazníkovým potřebám. Díky skvělým funkcím, jako je např. bonusový systém zákazníka, spousty typů akcí (2+1, Pití zdarma apod...), je e-shop jedinečný a dokáže tak nabídnout vašemu podniku vše, co potřebujete.

Váš zákazník si objedná do pár sekund 123 a je to!

Váš nový e-shop do 7 dní!

E-shop bude napojen na vaši doménu a připraven bude do 7 dní od objednání. Design na míru a funkce jsou samozřejmostí!

Budete lépe vyhledatelní v prohlížeči!

Webový e-shop obsahuje základní SEO, tím pádem vás půjde lépe vyhledat v prohlížečích jako je Google, Seznam, Bing apod...

Systém stále vylepšujeme!

Systém e-shopu a ostatní systémy, které nabízíme neustále vylepšujeme, takže se vám nikdy nestane, že byste zaostali v trendech. Také tak ušetříte spousty peněz, než kdybyste museli měnit e-shop co pár let.

Navštívil vás klient pouze jednou?

Díky push notifikacím jej můžete upozornit, i když zrovna klient není na vašem e-shopu.

Nový e-shop, MAXImální
propojení s vašimi zákazníky!

E-shop je skvěle napojen na sociální sítě a díky tomuto spojení mohou zákazníci sdílet svá oblíbená jídla se všemi svými přáteli. Hlavní je, že každé sdílení bude vypadat skvěle, díky spolupráci s gigantickými sociálními sítěmi jako je Facebook, Twitter, Instagram, apod.

Maximální propojenost dohromady