Mobilní číšník Objednáme

295
1443x

Obsluha restaurace má v nohách tolik kilometrů denně, že je ráda, že sedí. Mnohdy lidé neustálé chození a stání nezvládají, tak proč si to neulehčit a zároveň zvý&scaronit počet obsloužených zákazníků za hodinu?

Při klasické obsluze s papírem a tužkou musí jít čí&scaronník za klientem, zapsat si jeho objednávku, pak jít za kuchařem a v&scarone mu odevzdat. Musí se vrátit za zákazníkem s nápoji či předkrmem, vrátit se zpět a teprve až potom s jídlem. Nakonec je&scarontě čí&scaronník zákazníka zkasíruje a to je dal&scaroní cesta tam a zpět. Prostě gastro. Efektivita počtu zákazníků se snížila na jednoho za celkově 15 minut. 

 

Ře&scaronení?

 

S mobilním čí&scaronníkem dokážete snížit čas chození tam a zpět a během toho zvý&scaronit efektivitu obsluhování tím, že stihnete jednoho celého zákazníka navíc. To znamená, že pokud u jednoho zákazníka strávíte 7,5 minut místo 15 minut, obsloužíte dva a u&scaronetříte tak čtvrt hodiny k dobru. Nezdá se vám to dost? Za 12 hodinovou směnu to jsou u&scaronetřené 3 hodiny času. A to se počítá!

 

Zákazník vám řekne, co by si dal a vy máte před sebou kompletní nabídku jídel i s ve&scaronkerým vylep&scaronovánímo ingredience nebo s různými akcemi, jako je např. 2+1 zdarma, apod. Jednodu&scarone zákazníkovi vylep&scaroníte jídlo o sýr nebo &scaronunku navíc už při objednávání a nebo se při akci např. 2+1 pizza jídlo odečte už v ko&scaroníku a vy ihned víte, kolik bude zákazník platit a že dostane pizzu navíc, tak ať si vybere jakou by rád.

Celá pokladna putuje s vámi a vy po objednání zákazníkovi nemusíte chodit do kuchyně, jelikož tam jim objednávka v sekundě dorazí z va&scaroneho zařízení. Místo cesty do kuchyně můžete zjistit, co si dají u stolu vedle a zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zákazníci budou vá&scaron podnik rádi nav&scarontěvovat, protože co je hor&scaroní než nekonečně dlouho čekat na jídlo, když máte hlad?

Nakrmit co nejrychleji hladového zákazníka je ta nejzaručeněj&scaroní výhra. 

Kliknutím na stůl můžete pozorovat, co má který stůl objednáno.

 

Při placení se stane, že dva páry chtějí platit rozděleně.

 

Naprosto jednoduchým způsobem můžete objednávku rozdělit a naopak také spojit. Dokonce nemusíte nic počítat, protože na&scarone pokladna vám přesně řekne, kolik máte zákazníkovi vydat peněz zpět. Proto se nemusíte obávat, že byste cokoliv &scaronpatně spočítali a na konci směny museli něco doplácet ze svého.

 

Vyhledávání v rozsáhlé nabídce jídel

 

Pokud má va&scarone restaurace několik set jídel a bylo by pro vás obtížné a časově náročné hledat dle kategorií, je zde k dispozici vyhledávač, který vám zajistí, že stačí zapsat první tři písmena, na které jídlo začíná a hned ho uvidíte na obrazovce. Toto také dokáže ulehčit práci zaměstnancům, kteří jsou v restauraci noví a je&scarontě neznají pořádně v&scaronechny názvy jídel, nebo nemohou nabídnout, které domácí limonády máte v nabídce, jelikož si to zkrátka nepamatují. S mobilním čí&scaronníkem si to okamžitě vyhledají a zákazník je zase velmi spokojený.

 

Máte vět&scaroní restauraci?

 

V tomto případě je nejlep&scaroní mít zaměstnance, který bude obcházet klienty a objednávky se samy pohrnou do kuchyně. Jen na to rozná&scaronení jídla jsme zatím nekápli J Ale i zde je jedna gastro vychytávka, o které jsme tady už napsali a tu naleznete v článku https://objedname.eu/clanek-automatizovany-roboticky-cisnik

Jedná se o pomoc při rozná&scaronení pokrmů i nápojů, (zároveň jako men&scaroní atrakce pro přilákání zákazníků) kterou již využívají restaurace jako např. Replay&rsquos Restaurant v Ústí nad Labem, Restaurant Silvie - Orlová Lutyně, Maso a Kouř &ndash Praha a také Pepe Food & Gym &ndash Brno.

Robotického čí&scaronníka nejsme schopni zajistit.

 

Pokud máte zájem o více informací, stačí kouknout na https://objedname.eu/enote, případně zabrouzdat do kontaktního formuláře zde: https://objedname.eu/kontakt, nebo nám prostě a jednodu&scarone napsat na chat vpravo dole a my se s vámi spojíme.

 

 

 

 

KOMENTÁŘE