Mobilní číšník Objednáme

249
1263x

Obsluha restaurace má v nohách tolik kilometrů denně, že je ráda, že sedí. Mnohdy lidé neustálé chození a stání nezvládají, tak proč si to neulehčit a zároveň zvýšit počet obsloužených zákazníků za hodinu?

Při klasické obsluze s papírem a tužkou musí jít číšník za klientem, zapsat si jeho objednávku, pak jít za kuchařem a vše mu odevzdat. Musí se vrátit za zákazníkem s nápoji či předkrmem, vrátit se zpět a teprve až potom s jídlem. Nakonec ještě číšník zákazníka zkasíruje a to je další cesta tam a zpět. Prostě gastro. Efektivita počtu zákazníků se snížila na jednoho za celkově 15 minut. 

 

Řešení?

 

S mobilním číšníkem dokážete snížit čas chození tam a zpět a během toho zvýšit efektivitu obsluhování tím, že stihnete jednoho celého zákazníka navíc. To znamená, že pokud u jednoho zákazníka strávíte 7,5 minut místo 15 minut, obsloužíte dva a ušetříte tak čtvrt hodiny k dobru. Nezdá se vám to dost? Za 12 hodinovou směnu to jsou ušetřené 3 hodiny času. A to se počítá!

 

Zákazník vám řekne, co by si dal a vy máte před sebou kompletní nabídku jídel i s veškerým vylepšovánímo ingredience nebo s různými akcemi, jako je např. 2+1 zdarma, apod. Jednoduše zákazníkovi vylepšíte jídlo o sýr nebo šunku navíc už při objednávání a nebo se při akci např. 2+1 pizza jídlo odečte už v košíku a vy ihned víte, kolik bude zákazník platit a že dostane pizzu navíc, tak ať si vybere jakou by rád.

Celá pokladna putuje s vámi a vy po objednání zákazníkovi nemusíte chodit do kuchyně, jelikož tam jim objednávka v sekundě dorazí z vašeho zařízení. Místo cesty do kuchyně můžete zjistit, co si dají u stolu vedle a zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zákazníci budou váš podnik rádi navštěvovat, protože co je horší než nekonečně dlouho čekat na jídlo, když máte hlad?

Nakrmit co nejrychleji hladového zákazníka je ta nejzaručenější výhra. 

Kliknutím na stůl můžete pozorovat, co má který stůl objednáno.

 

Při placení se stane, že dva páry chtějí platit rozděleně.

 

Naprosto jednoduchým způsobem můžete objednávku rozdělit a naopak také spojit. Dokonce nemusíte nic počítat, protože naše pokladna vám přesně řekne, kolik máte zákazníkovi vydat peněz zpět. Proto se nemusíte obávat, že byste cokoliv špatně spočítali a na konci směny museli něco doplácet ze svého.

 

Vyhledávání v rozsáhlé nabídce jídel

 

Pokud má vaše restaurace několik set jídel a bylo by pro vás obtížné a časově náročné hledat dle kategorií, je zde k dispozici vyhledávač, který vám zajistí, že stačí zapsat první tři písmena, na které jídlo začíná a hned ho uvidíte na obrazovce. Toto také dokáže ulehčit práci zaměstnancům, kteří jsou v restauraci noví a ještě neznají pořádně všechny názvy jídel, nebo nemohou nabídnout, které domácí limonády máte v nabídce, jelikož si to zkrátka nepamatují. S mobilním číšníkem si to okamžitě vyhledají a zákazník je zase velmi spokojený.

 

Máte větší restauraci?

 

V tomto případě je nejlepší mít zaměstnance, který bude obcházet klienty a objednávky se samy pohrnou do kuchyně. Jen na to roznášení jídla jsme zatím nekápli J Ale i zde je jedna gastro vychytávka, o které jsme tady už napsali a tu naleznete v článku https://objedname.eu/clanek-automatizovany-roboticky-cisnik

Jedná se o pomoc při roznášení pokrmů i nápojů, (zároveň jako menší atrakce pro přilákání zákazníků) kterou již využívají restaurace jako např. Replay’s Restaurant v Ústí nad Labem, Restaurant Silvie - Orlová Lutyně, Maso a Kouř – Praha a také Pepe Food & Gym – Brno.

Robotického číšníka nejsme schopni zajistit.

 

Pokud máte zájem o více informací, stačí kouknout na https://objedname.eu/enote, případně zabrouzdat do kontaktního formuláře zde: https://objedname.eu/kontakt, nebo nám prostě a jednoduše napsat na chat vpravo dole a my se s vámi spojíme.

 

 

 

 

KOMENTÁŘE